Menu

Steinbacher – 55 powodów, by świętować razem

Od ponad pół wieku nazwisko Steinbacher (jednocześnie nazwa firmy) kojarzone jest z innowacyjnymi rozwiązaniami oraz najwyższą jakością w obszarach profesjonalnej izolacji termicznej.

24 czerwca, w siedzibie głównej Steinbacher w austriackim Erpfendorf, z okazji jego 55-lecia zorganizowano imprezę jubileuszową. Ponad 500 osób świętowało uroczystość pod mottem „55 powodów, by świętować razem”. Byli wśród nich pracownicy firmy wraz z rodzinami, ambasadorzy marki Steinbacher oraz topowi sportowcy: legenda skoków narciarskich Andreas Goldberger, narciarz Romed Baumann, biathloniści Julian Eberhard, Dominik Landertinger, Dominik Landertinger i Lorenz Wäger, rowerzysta Tommy Rohregger oraz alpinistka Johanna Erhart.

Podczas jubileuszu było wiele atrakcji zarówno dla małych, jak i dla dużych, m.in.: tor przeszkód, symulator surfingu, biathlon, tor gokartowy oraz loteria, w której do wygrania był lot widokowy śmigłowcem. Uroczystość była wyjątkowa ze względu na swój charakter – w końcu rzadko która firma może szczycić się 55-leciem istnienia na rynku termoizolacji, a taką właśnie jest Steinbacher!

Fot. archiwum firmy Steinbacher

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2018