Menu
Pharrell Williams Holi

Adidas w żywych barwach. Kolorowy owoc współpracy z Pharrellem Williamsem

Współpraca Adidasa z Pharrellem Williamsem nie od dziś przynosi świetne rezultaty. Piosenkarz zaprojektował dla giganta obuwniczego już wiele modeli butów, za każdym razem spotykając się z gorącym przyjęciem. Nic więc dziwnego, że w przypadku kolekcji „Holi” jest dokładnie tak samo.

Seria cieszy się ogromną popularnością nie tylko ze względu na wiosnę, która ożywiła kolory otaczającej nas rzeczywistości. Zyskała rzesze fanów dzięki perfekcyjnemu połączeniu klasycznych modeli Adidasa ze świeżą koncepcją muzyka.

Święto barw Holi inspiracją dla nowej kolekcji

Nowa kolekcja Adidasa i Pharrella Williamsa zainspirowana jest hinduistycznym festiwalem Holi. To święto radości i wiosny, w czasie którego charakterystycznym zwyczajem jest obrzucanie przyjaciół kolorowymi proszkami. Dlatego właśnie kolekcja „Holi” przyjęła postać wielobarwnych modeli sneakersów i ubrań. Buty Pharrella Williamsa wyglądają jak zafarbowane popularną metodą tie dye. Tak zresztą nazywa się jedna z kombinacji kolorystycznych, z jakimi możemy spotkać się na rynku.

 Pharrell Williams Holi

Pharrell Williams Holi Stan Smith

Jak sama nazwa wskazuje, model ten nawiązuje do legendarnych adidasów Stan Smith. Ich historia sięga 1965 roku, a w 1972 pomogły one tenisiście Stanowi Smithowi wygrać Wimbledon.

Wykorzystano ich sylwetkę i nadano jej radosnych, wiosennych barw. Model Pharrell Williams Holi Stan Smith bazuje na wcześniejszych dokonaniach Pharrella Williamsa, który miał już okazję eksperymentować z kształtem adidasów Stan Smith.

Pharrell Williams Holi Tennis Hu

 Pharrell Williams HoliJeden z wcześniejszych modeli zaprojektowanych przez Pharrella Williamsa – Tenis Hu – poświęcony był ludzkości. Stąd skrót „Hu” w nazwie – od angielskiego „Humanity”. Artysta chciał w ten sposób podkreślić równość wszystkich ludzi, bez względu na kolor skóry.

Wersja „Holi” tego samego buta pozwoliła mu jeszcze lepiej wyrazić swoją koncepcję. Mieszanka barw na sneakersach Adidasa kojarzy się z różnorodnością ludzi zamieszkujących jeden świat.

Windbreaker Holi

Mini-kolekcja Pharrella Williamsa i Adidas, stanowiąca kontynuację serii Human Race, to nie tylko sneakersy. To także ubrania. Można wśród nich znaleźć wiatrówkę Windbreaker Holi. Nie trzeba uczestniczyć w festiwalu Holi, aby wyglądać tak, jakby się właśnie z niego wróciło. Wiatrówka Adidasa ma na sobie wszystkie kolory tęczy i prezentuje się tak, jakby znalazła się w samym środku walki na barwne proszki.

Warto ożywić nieco swoją garderobę i zainteresować się kolekcją „Holi” Adidasa i Pharrella Williamsa. Powyższe produkty można znaleźć w sklepie internetowym SneakerStudio.pl.

Artykuły powiązane

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2018