Menu
 • Menu

  W jaki sposób pożyczkodawcy walczą o klienta

  Przy mocno konkurencyjnym rynku, zwycięzcą prawie zawsze jest klient, który może liczyć nie tylko na spadek cen poszczególnych towarów i usług, ale także wzrost jakości obsługi i satysfakcji z całego procesu.

  Podobnie jest w przypadku chwilówek, których rynek w Polsce na przestrzeni ostatnich pięciu lat rozwinął się w zastraszającym tempie.

  Ponieważ do wielkich i znanych ogólnopolskich marek dochodzą wciąż nowi konkurenci, a także gracze lokalni, chwilówki stały się nie tylko bardzo łatwo dostępne.

  Firmy pożyczkowe musiały sięgnąć po coraz ostrzejsze kampanie marketingowe i interesujące promocje finansowe, aby przyciągnąć nowych klientów oraz zatrzymać starych u siebie. Konkurencja przyczyniła się więc do tego, że obecnie większość firm oferujących pożyczki bez bik stara się przekonać klienta do skorzystania z własnej oferty poprzez takie działania, jak chociażby:

  • pożyczka dla nowych klientów przy zerowym oprocentowaniu
  • możliwość odroczenia terminu pierwszej spłaty nawet o 60 dni
  • zwrot prowizji w przypadku terminowej spłaty zobowiązania
  • upusty oprocentowania lub prowizji na kolejne kredyty
  • możliwość zarobienia dodatkowej gotówki za rekomendacje klientów oraz uczestniczenie w programach lojalnościowych

  Dodatkowo, standardem funkcjonowania dzisiejszych firm, chociaż nie jest to z pewnością rzecz, o której firmy szczególnie przypominają, jest możliwość wypowiedzenia umowy. Każdy klient ma możliwość odstąpienia od umowy pożyczki online w konkretnym terminie, a następnie otrzymuje kolejny miesiąc na zwrot otrzymanych środków, bez dodatkowego oprocentowania. W rzeczywistości więc klient ma po swojej stronie same korzyści i przywileje, natomiast jego jedynym obowiązkiem jest terminowe dokonywanie wpłat.

  Różnice w oprocentowaniu, maksymalne dopuszczalne stawki i długość okresu kredytowania, to kluczowe kryteria determinujące atrakcyjność danej oferty pożyczkowej dla klienta. Dzięki witrynom jak https://ocenbank.pl/chwilowki-bez-erif-big-i-krd/, możliwe jest ich szybkie i wygodne porównanie oraz zestawienie. Ranking chwilówek tak zebranych jest na bieżąco aktualizowany i zabiera wszystkie podstawowe oraz poszerzone dane o ofercie konkretnego pożyczkobiorcy, wraz z linkiem odsyłającym bezpośrednio do jego witryny. Opracowane przy współpracy z https://www.hoope.io/

  Udostępnij

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *