Menu
 • Menu
  Siedzisko eventowe

  Siedzisko eventowe

  Siedzisko eventowe to jeden ze sposobów promocji marki na imprezach masowych, a coraz częściej również w biurach i lokalach gastronomicznych. Sukces zależy od pozytywnych skojarzeń klientów i gości, związanych z ciekawym designem i komfortem w trakcie korzystania z siedziska eventowego.

  Czym jest siedzisko eventowe?

  Siedzisko eventowe to bardzo szerokie pojęcie, ponieważ nie istnieje jeden klasyczny wzór. W przypadku tego rodzaju mebli liczy się raczej kreatywność, wygoda, możliwość umieszczenia na nich reklamy, jak również przeznaczenie – zgodnie z nazwą przede wszystkim związane z organizacja wydarzeń i imprez. Z punktu widzenia organizatora ogromne znaczenie ma trwałość siedziska eventowego, ciekawy design, który przyciągnie klientów, a jednocześnie jak najniższa cena, zwłaszcza gdy chodzi o zapewnienie dużej liczby siedzisk na imprezy o charakterze masowym.

  Nieskończona liczba kreatywnych koncepcji

  Firmy, które projektują i wykonują siedziska eventowe prześcigają się w kreatywnych koncepcjach. Wszystko po to, by spełnić wspomniane wcześniej oczekiwania klientów. Dość klasyczne siedzisko eventowe stanowi wygodna miękka pufa, często wykonana w kształcie zbliżonym do sześcianu lub prostopadłościanu. Dzieje się tak dlatego, że we współczesnym designie panuje głównie moda na minimalizm. Ciekawym pomysłem na siedzisko eventowe są również pufy w kształcie piłek ze specjalnymi wgłębieniami.

  Z kolei sofy w większości prezentują niezbyt skomplikowane kształty i jednolite barwy. Siedzisko eventowe niejednokrotnie przypomina proste drewniane konstrukcje zbliżone do palet za sprawą kolejnej mody – na styl industrialny. Producenci proponują poza tym między innymi przeszklone sześciany, miękkie siedziska eventowe w kształcie worków, a nawet poduszki. Szukając interesującego wzoru, można więc skorzystać ze sprawdzonej, popularnej obecnie koncepcji, bądź zdecydować się na zamówienie kreatywnych siedzisk eventowych.

  Gdzie wykorzystuje się siedziska eventowe?

  Zgodnie z nazwą siedzisko eventowe to przede wszystkim mebel przeznaczony na imprezy masowe i podobne wydarzenia. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by z tego rodzaju mebli skorzystać również w kawiarni lub barze, gdzie mogą stanowić ciekawe urozmaicenie. Wiele firm umieszcza również siedziska w swoich biurach, rezygnując z tradycyjnych sof i krzeseł w częściach wypoczynkowych dla pracowników lub poczekalniach przeznaczonych dla klientów.

  Siedzisko eventowe – zalety tej formy promocji

  Poza ciekawym designem i funkcjonalnością, siedzisko eventowe spełnia również swoją rolę reklamową. Niezależnie od przyjętej koncepcji możemy umieścić na tego typu meblu atrakcyjny nadruk lub grawer, które zapadną w pamięci klientów. Solidnie wykonane meble będą spełniały swoją funkcję przez wiele lat.

  Więcej na: http://inventini.com/siedziska-reklamowe/

  Udostępnij

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *