Menu
 • Menu

  Lidia Kalita – wiosenna kolekcja Secret Garden

  Najnowsza kolekcja projektantki Lidii Kality – o wiosennej nazwie Secret Garden – to połączenie kwiecistych wzorów i buduarowych inspiracji z funkcjonalnym podejściem do mody. Wszystko po to, aby wychwycić kwintesencję kobiecej subtelności i wkomponować ją w rytm ulicy. Bazę kolekcji tworzą lekkie sukienki i dobrze skrojone garnitury w odsłonie retro kobiecości na miarę XXI wieku.

  Lidia Kalita – Secret Garden

  Pokaz

  Publiczność obejrzała pokaz w niecodziennej formule. W opozycji do romantycznego charakteru kolekcji projektantka zdecydowała się na elektroniczny podkład muzyczny z kwiatowo-geometryczną projekcją w tle. Muzyka na żywo, wykonana przez artystów sceny elektronicznej Jacob A & Romi, którzy specjalnie na ten wieczór przygotowali autorski repertuar, dodała kolekcji walorów emocjonalnych.

  Kobieca natura

  Dzięki minimalistycznemu otoczeniu, przestrzeń była szlachetną oprawą dla kolekcji łączącej – zgodnie ze słowami Lidii Kality – charakterność oraz ogromną wrażliwość kobiecej natury. Moje projekty często są pełne sprzeczności, stawiam na odważne rozwiązania, często łączę z pozoru niepasujące do siebie tkaniny. Sama jestem osobą pełną kontrastów. Ostatni październikowy pokaz był hołdem dla wszystkich buntowniczek, tym razem przyjrzałam się kruchości kobiecej natury, która kryje się pod fasadą naszych codziennych wyzwań – powiedziała o kolekcji projektantka.

  Podczas tego gorącego, wiosennego wieczoru nie mogło zabraknąć orzeźwiającej Cisowianki Perlage – marki obecnej na wszystkich ważnych modowych wydarzeniach w Polsce.

  _______________________________

  Fot. Baranowski/Podlewski/AKPA

  Udostępnij

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *