Menu
 • Menu
  Akademia Kobiet

  III edycja Akademii Kobiet – 23–24 czerwca

  2324 czerwca w Hotelu Brant w Majdanie pod Warszawą odbędzie się kolejna już – III edycja Akademii Kobiet. Akademia to dwudniowe wydarzenie, podczas którego przygotowano dla Pań wykłady eksperckie z zakresu stylu życia (dla kobiet poszukujących inspiracji i życiowej motywacji) i biznesu (dla tych osób, dla których istotna jest wiedza biznesowa i nowe kontakty).

  Kobiety sukcesu, które dzięki swojemu doświadczeniu zyskały olbrzymią wiedzę, zdają sobie sprawę z tego, jak wygląda dążenie do wymarzonego celu i jak trudne jest niejednokrotnie jego osiągnięcie. Mają świadomość własnej kobiecej siły i chęć pomagania innym oraz dzielenia się tajnikami swojego życia i kariery. Właśnie takie postaci mogą stanowić przykład dla kolejnych pań, pragnących pokierować aktywnie swoją ścieżką. Akademia Kobiet to miejsce spotkania ekspertek z uczestniczkami, których marzeniem jest osiągnięcie własnego celu czy też kompletna zmiana drogi życiowej. Warto jednak podkreślić, że wśród prelegentów tegorocznej edycji znajdą się również mężczyźni, którzy pragną wspierać rozwój kobiet.

  Inspiracja i motywowanie do działania

  Akademia Kobiet powstała z myślą o wspieraniu uczestniczek w odkrywaniu własnego potencjału oraz o ich aktywizacji – inspirowaniu ich do działania i realizowania się na wielu płaszczyznach oraz do podejmowania wyzwań. Jest to przestrzeń, gdzie niezależnie od wykonywanego zawodu, wieku czy miejsca zamieszkania panie mogą spotkać się i wspierać w realizacji swoich marzeń.

  Pomysłodawczynią Akademii Kobiet i właścicielką tej marki jest Monika Lichota, która budując swoją ścieżkę zawodową, uczestniczyła w różnego rodzaju konferencjach, warsztatach i szkoleniach, dzięki którym zdobywała cenną wiedzę, niezbędną w dalszym realizowaniu siebie na tym polu. Stworzyła wydarzenie z myślą o kobietach i z potrzeby serca – oraz chęci dzielenia się własnymi pomysłami i doświadczeniami. Pierwszym przedsięwzięciem była Bałtowska Akademia Kobiet – wydarzenie o niewielkim, lokalnym zasięgu, które wraz z rozwojem marki przekształciło się w ogólnopolską imprezę – przestrzeń wymiany opinii, rozrywki, nauki.

  Prelegenci

  Wśród prelegentów III edycji, którą poprowadzi Olivier Janiak, znajdą się postaci znane z mediów i ze świata biznesu – m.in. Katarzyna Cichopek, Karolina Malinowska, Artur Sójka, Joanna Salwa, Hanna Bakuła, Jakub Wesołowski, Dominika Nawrocka, Natalia Kościuk, Zuzanna Podkowicz. Plan spotkań i wykładów został ułożony tak, aby tematyka biznesowa przeplatała się z tą dotyczącą płaszczyzny prywatnej. Wydarzenie będzie okazją do nauki, czerpania inspiracji, a także nawiązania cennych kontaktów. Wszystkie uczestniczki otrzymają certyfikaty potwierdzające ukończenie Akademii.

  Magazyn VIP jest patronem medialnym tego wydarzenia. Zapraszamy serdecznie!

  Pozostali patroni medialni: Twój Styl, Dziennik Gazeta Prawna, Pani, Well, Show Olivia, e!stilo, Offset, Business Woman & Life, Kobiecasprawa.pl, Ladybusiness.pl, Tyibiznes.com.pl, Coachingwspodnicy.pl, Madame, Inspirantka.pl, Klub Integracji, Chillizet Europejskiej, przedsiębiorcy@eu, Obcasy.pl, Damosfera.com

  Strona internetowa wydarzenia: www.akademiakobiet.pl 

   

   

  _________
  Tekst: Paulina Mróz
  Fot. własność organizatora

  Udostępnij

  Jedna odpowiedź do “III edycja Akademii Kobiet – 23–24 czerwca”

  1. janas napisał(a):

   Panie Tomaszu, bardzo dziękuję za uwagę.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *