Menu
Torkol

Torkol Sp. z o.o. – sukces na szynach

Spółka Torkol istnieje od 2014 r. Specjalizuje się w świadczeniu usług z zakresu budownictwa kolejowego i inżynieryjnego. W krótkim czasie firma zdobyła zaufanie i uznanie klientów, co owocuje nowymi zleceniami.

 

Torkol to jedna z najmłodszych firm, jakie działają na rynku budownictwa kolejowego w Polsce. Trzeba jednak z całą mocą podkreślić, że ludzie, którzy ją założyli, to wraz z zatrudnionym zespołem menadżerskim wysokiej klasy fachowcy z długoletnim doświadczeniem w branży. Nabyli je w przedsiębiorstwach kolejowych, m.in. PKP Polskich Liniach Kolejowych SA, Przedsiębiorstwie Napraw Infrastruktury Kolejowej, DB Schenker. W bardzo krótkim czasie spółka rozwinęła swoją działalność także dzięki partnerom biznesowym, takim jak: Przedsiębiorstwo EL-IN Sp. z o.o. w Skierniewicach, Pomorskie Przedsiębiorstwo Maszyn Torowych w Gdańsku, Trakcja PRKiI we Wrocławiu, Tines SA w Krakowie, Track Tec SA, IDS-BUD w Warszawie, Koleje Mazowieckie i WKD w Warszawie, STRABAG Rail Polska Sp. z o. o., Mar-Bud Budownictwo Sp. z o.o. w Warszawie, PIB Armex w Sosnowcu.

Torkol oferuje usługi w dwóch zakresachbudownictwa kolejowego i inżynieryjnego. W ramach tego pierwszego zajmuje się budową i remontami stacji, szlaków i odcinków linii kolejowych, usuwaniem skutków szkód górniczych w infrastrukturze kolejowej, budową i remontami urządzeń sterowania ruchem kolejowym oraz rewitalizacją skarp i nasypów dróg kolejowych. Oferta spółki dla budownictwa inżynieryjnego to: budowa i remonty przejazdów kolejowych, kanalizacji deszczowej oraz inżynieryjnych obiektów związanych z infrastrukturą kolejową, przebudowa kompletnych obiektów inżynieryjnych na bocznicach zakładów przemysłowych (kopalnie, huty, koksownie, fabryki samochodów i wszystkie pozostałe bocznice), a także rewitalizacja kolejowych obiektów mostowych.

Zarządowi i pracownikom firmy zależy na ugruntowaniu jej pozycji w świadomości klientów jako synonimu przedsiębiorstwa o najwyższym stopniu rzetelności i profesjonalizmu, dlatego nieustannie koncentrują swoje działania na udoskonalaniu usług przy jednoczesnym uwzględnieniu potrzeb i oczekiwań klientów. Wysoka jakość wykonywanych zadań i krótki termin ich realizacji są możliwe dzięki kreatywnemu i dynamicznemu zarządzaniu przez wysokokwalifikowany zarząd spółki wraz z kadrą kierowniczą i rzetelnej pracy pracowników technicznych i handlowych. Dzięki temu klienci Torkolu mogą czerpać wymierne korzyści m.in. dzięki oszczędności czasu i obniżeniu kosztów.

 

PREZES SPÓŁKI TORKOL VIP-EM BIZNESU 2017

Sławomir Piątek

Sławomir Piątek został VIP-em Biznesu 2017. To młody, wszechstronnie wykształcony i jednocześnie bardzo doświadczony, pełen energii szef dynamicznie rozwijającej się firmy kolejowej. To także znakomity strateg biznesowy, umiejętnie łączący rozwagę ekonomiczną z ekspansywnym charakterem działania firmy. Można go śmiało przyrównać do lokomotywy prącej do przodu z coraz większą szybkością i siłą, a jednocześnie z precyzyjną oceną ryzyka biznesowego. Działa niebywale dynamicznie, ale także z nieustanną uwagą, unikając pułapek na tym pełnym niebezpieczeństw polu ścierania się potężnych inwestycji infrastrukturalnych, na tym jakże trudnym obecnie rynku budownictwa kolejowego w Polsce. Dzięki tym cechom o walorach tygrysa gospodarczego wśród budowlanych firm kolejowych może poszczycić się wieloma dokonaniami. – Nasza firma to przede wszystkim doświadczony, a zarazem nowatorski kolektyw, który od początku do końca realizacji każdego zadania skupia się na każdym aspekcie, by spełnić oczekiwania klienta, jednocześnie budując stabilną pozycję na rynku – zapewnia laureat.

Artykuły powiązane

Udostępnij

Jedna odpowiedź do “Torkol Sp. z o.o. – sukces na szynach”

  1. Kali napisał(a):

    Gratulacje Panie Prezesie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2018