Menu
Samsung Galaxy Tab S4

Samsung Galaxy Tab S4 – tablet z najwyższej półki

Samsung Galaxy Tab S4 – to najnowszy tablet typu „2 w 1” z systemem operacyjnym Android. Udoskonalony rysik S-Pen, wysokiej jakości ekran, tryb DeX i nowoczesne wzornictwo sprawiają, że Tab S4 to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą efektywnie pracować na doskonale prezentującym się sprzęcie.

Galaxy Tab S4 oferuje 10,5-calowy wyświetlacz z technologią Super AMOLED, gwarantujący wyrazisty obraz i realistyczne odwzorowanie detali. Urządzenie wyposażone jest także w cztery głośniki firmy AKG z obsługą dźwięku przestrzennego Dolby Atmos.

Tab S4 to pierwszy tablet marki wyposażony w tryb Samsung DeX, który sprawia, że multitasking, współpraca przy tworzeniu dokumentów czy ich edycja w czasie rzeczywistym są jeszcze prostsze. Dzięki Samsung DeX na Galaxy Tab S4 można, tak jak na PC, otwierać liczne aplikacje, zmieniać wielkość okienek, przeciągać i upuszczać treści pomiędzy aplikacjami oraz korzystać z klawiaturowych skrótów i komendSamsung Galaxy Tab S4.

Tablet wyposażony jest także w elegancki rysik S Pen, który nie tylko zwiększa efektywność, ale też doskonale sprawdza się jako narzędzie kreatywnej ekspresji. Użytkownik może nim szkicować, notować, nawigować, tłumaczyć, organizować notatki za pomocą Samsung Notes, jak również przesyłać spersonalizowane teksty wiadomości, korzystając z Samsung Live Message. Dzięki Samsung Knox, kompleksowej platformie bezpieczeństwa wbudowanej w urządzenie, firmy mogą mieć pewność, że krytyczne informacje są w pełni chronione. Dodatkowo można nabyć klawiaturę Book Cover.

Samsung Tab S4 oferuje również nowe funkcje pozwalające na płynną kontrolę nad połączonymi urządzeniami. Samsung Flow umożliwia użytkownikom łatwe zarządzanie wszystkimi urządzeniami, sprawnie łącząc i przekazując działania, zadania i powiadomienia. Dostępna w Galaxy Tab S4 aplikacja SmartThings ułatwia monitorowanie i kontrolowanie inteligentnych sprzętów domowych i innych urządzeń połączonych w ramach IoT – pozwala na przykład włączyć oświetlenie przez aplikację SmartThings, sprawdzić prognozę pogody i kalendarz za pomocą Daily Board oraz użyć Samsung Flow, by odpowiedzieć na najważniejsze poranne maile.

Samsung Galaxy Tab S4

 

______________________
Foto: materiały prasowe

Artykuły powiązane

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2018