Menu
Przelew międzynarodowy

Przelewy międzynarodowe – czas realizacji i opłaty

Przelewy międzynarodowe zawsze stanowią pewnego rodzaju trudność. Zazwyczaj wiąże się to z długim czasem oczekiwania i sporymi prowizjami, do których przyzwyczaiły nas tradycyjne banki. Jednak w dobie internetowych płatności wszystko jest prostsze i tańsze. Przelewy międzynarodowe nigdy nie były tak wygodne i szybkie, jak teraz. Na rynku usług finansowych jest dużo firm, zajmujących się pośrednictwem pieniężnym. Wybierając firmę, warto porównać czas realizacji i opłaty.

Przelew międzynarodowy nagłe wypadki

Od momentu przynależności Polski do Unii Europejskiej wielu rodaków wyjechało z kraju w celach zarobkowych. Ogromna polonia w Anglii codziennie boryka się z licznymi problemami związanymi z pracą na obczyźnie i nieraz wymaga wsparcia finansowego. Zazwyczaj jej przedstawiciele są w trudnej sytuacji, niejednokrotnie zostali zmuszeni do pozostawienia swojej rodziny w kraju i żyją samotnie. Różne sytuacje życiowe często zmuszają nas do działania natychmiastowego, w tym przypadku np. szybkiego przekazania pieniędzy. Przelew do Anglii Easy Send jest jedną z opcji dostępnych na rynku przelewów międzynarodowych. Duże przewalutowanie, długi czas oczekiwania, sporo formalności – to wyłącznie domena banków. Platformy internetowe wychodzą z zupełnie innymi warunkami.

Czas realizacji i opłaty

Obecnie rynek usług jest pełny firm pośredniczących w przelewach. Każda z nich ma zróżnicowane propozycje. W zależności od tego, na czym nam zależy, możemy wybierać indywidualnie. Dobrą decyzją może okazać się Easy Send, firma która jest rodzimą spółką, doskonale znającą potrzeby Polaków przebywających za granicą.

Niebywałą zaletą Easy Send jest możliwość wykonania bardzo szybkich przelewów. Przelewy opłacone w dni robocze pomiędzy godziną 7-14, mogą trafić na konto w 10 minut! Easy Send dla wszystkich potrzebujących oferuje usługę SUPER FAST, w cenie 5 funtów.

Tradycyjne przelewy międzynarodowe z Easy Send docierają na konta w ciągu 24 godzin. Pieniądze trafiają do odbiorcy tego samego dnia, o ile przelew zostanie zlecony i opłacony do godziny 11 dnia roboczego. Usługa kosztuje zaledwie 2 funty.

Jeśli natomiast coś cię powstrzymało i zlecasz przelew po godzinie 14, lecz mimo to najważniejsze jest, aby przelew do Anglii dotarł jeszcze tego samego dnia, Easy Send służy pomocą. Środki trafią na konto w ciągu 10 minut, a za usługę zapłacisz 4 funty.

Z Easy Send bez obaw

Jeśli dotychczas martwiłeś się przewalutowaniem, teraz już nie musisz. Easy Send wykonuje przelewy wyłącznie po najlepszych kursach wymiany z kantorów internetowych, które dopasowujemy też indywidualnie w przypadku firm. Ale oczywiście najpierw możesz nas sprawdzić. Gwarantujemy każdemu użytkownikowi pierwszy przelew SUPERFAST za darmo, a potem co dziesiąty. Jeśli nie spełnimy twoich oczekiwań, nic nie zapłacisz za przelew międzynarodowy. Jeśli wszystko się uda, możesz dołączyć do grona zadowolonych klientów, którzy ocenili nas na 9,9/10. Profesjonalizm jest wyznaczany przez ludzi  to dzięki kompleksowej, szybkiej obsłudze przelewów zagranicznych zyskuje się renomę i zostaje liderem na rynku.

 

Artykuły powiązane

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2018