Menu
MMC, fot. Kurnikowski/AKP

MMC – pokaz kolekcji jesień/zima 2018

W ciepły poniedziałkowy wieczór 4 czerwca, w samym sercu warszawskiego Mokotowa – w wyjątkowym wnętrzu Królikarni – odbył się pokaz duetu projektantów: Ilony Majer oraz Rafała Michalaka, znanych jako MMC.

MMC Studio zaprezentowało najnowszą kolekcję AW 18/19. Tym razem wyraźnie zauważalny był oryginalny i odważny kontrast kobiecości i męskości zestawiony ze sobą w prezentowanych sylwetkach.  Całość niewątpliwie dopełniało hasło przewodnie – J’ai conscience – czyli „mam świadomość”, świetnie opisujące atmosferę, którą na co dzień inspirują się projektanci, tworząc przede wszystkim stroje dla świadomych, wyjątkowych i odważnych kobiet.

Jak zwykle duet wykorzystał bardzo ciekawe i niebanalne połączenia tkanin – w tym sezonie zobaczymy m.in. grube wełny i ultralekkie jedwabie. Nie zabrakło również klasyków marki: płaszczy i ciekawych puchówek .

Podczas pokazu i na after-party, które odbyło się w pięknym ogrodzie Królikarni, o orzeźwienie gości zadbała Cisowianka Perlage. Błękitne butelki musującej wody mineralnej są od lat nieodłącznym elementem pokazów mody najlepszych projektantów w Polsce.

_________________
Fot.: Kurnikowski/AKPA

Artykuły powiązane

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2018