Menu
Nieruchomości w Hiszpanii

Nieruchomości w Hiszpanii

Zamożni mieszkańcy krajów zachodnich często decydują się na posiadanie drugiego domu w kraju o cieplejszym klimacie. To nie tylko rozwiązanie idealne na wakacje, ale także długoterminowa inwestycja, której koszty zwracają się stosunkowo szybko, jeśli nieruchomość jest pod naszą nieobecność wynajmowana. Polacy także coraz częściej rozważają zakup domu w miejscach, które są ich ulubionymi letnimi destynacjami: Hiszpania i Chorwacja wiodą prym na rynku nieruchomości kupowanych jako drugi lub kolejny dom.

Trudno się dziwić: ekonomiczne warunki życia są porównywalne, podczas gdy zalety klimatu i stylu odpoczywania – absolutnie nie. Hiszpania, kraj w którym góry spotykają się z morzem, a smaki, zapachy i kolory oszałamiają, coraz częściej wzbudza nie tyle zainteresowanie, co fascynację polskich klientów agencji.

Nieruchomości w atrakcyjnych widokowo miejscach stają się nie tylko drugimi domami osób, które mogą sobie pozwolić na posiadanie kilku nieruchomości, ale także nowymi siedliskami tych, które decydują się na zamknięcie swoich spraw w Polsce i przeprowadzkę do Hiszpanii.

Nieruchomości w Hiszpanii

Opieka agenta od A do Z

Casaensol to agencja nieruchomości stworzona przez pasjonatów, którym zależy na propagowaniu klimatu, kultury i krajobrazu Półwyspu Iberyjskiego. Styl bycia Hiszpanów, ich temperament, umiłowanie wolności, radość życia i otwartość sprawiają, że przeprowadzka do Hiszpanii jest bardzo pozytywnym doświadczeniem nawet dla tych, którzy obawiają się ryzyka zmian i związanych z nimi komplikacji formalno-prawnych. Dlatego oferujemy naszym Klientom opiekę doświadczonych agentów biegle posługujących się językiem hiszpańskim, a także usługi prawnika dbającego o bezpieczeństwo i sprawność transakcji.

Mamy świadomość, że przeprowadzka z kraju do kraju to wielkie przedsięwzięcie logistyczne, dlatego współpracujemy z zaufanymi firmami przeprowadzkowymi. Aby cały proces przebiegał sprawnie i metodycznie, na naszej stronie internetowej udostępniamy szczegółowe informacje dotyczące opieki zdrowotnej, edukacji oraz pracy w Hiszpanii – dzięki zapoznaniu się z nimi proces adaptacji w nowym miejscu zamieszkania przebiega znacznie sprawniej.

Marzenia na wyciągnięcie ręki

Nieruchomości w Hiszpanii

Apartamenty, domy i wille blisko morza to nasza specjalność. Oferujemy Klientom najlepsze nieruchomości rynku pierwotnego, w doskonałych lokalizacjach. Trzymamy rękę na pulsie i cały czas monitorujemy nowe inwestycje, żeby dać naszym Klientom szansę na dokonanie optymalnego wyboru. Dbamy o to, żeby oferowane przez  Casaensol.pl nieruchomości nadawały się zarówno pod wynajem komercyjny, jak i funkcjonowały jako apartamenty rodzinne do wyjazdów wakacyjnych i weekendowych.

Dzięki stałej współpracy z hiszpańskimi developerami możemy z pełną odpowiedzialnością polecać rekomendowane przez nas nieruchomości, a potem towarzyszyć naszym Klientom w finalizowaniu transakcji a nawet pomagać im w przeprowadzce i zasiedlaniu wymarzonego domu. Luksusowe wille i apartamenty w Hiszpanii są na wyciągnięcie ręki – jeśli wahasz się, który z ciepłych krajów wybrać, nie powinieneś już mieć wątpliwości.

Artykuły powiązane

Udostępnij

  • Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2018