Menu
3M

Jeszcze mniej hałasu dzięki 3M

Rozwiązania komunikacyjne 3M™ PELTOR™ to nowość w ofercie 3M. Składają się na nie wkładki przeciwhałasowe o regulowanym tłumieniu 3M™ PELTOR™ LEP-200 i taktyczne wkładki przeciwhałasowe 3M™ PELTOR™ TEP-200 o regulowanym tłumieniu z jednokierunkową komunikacją bezprzewodową do wymagających środowisk.

Dział Bezpieczeństwa Pracy: Rozwiązania Komunikacyjne 3M™ PELTOR™ ma przyjemność zaprezentować kolejną generację wkładek przeciwhałasowych o regulowanym tłumieniu 3M™ PELTOR™ LEP-200 oraz taktycznych wkładek przeciwhałasowych 3M™ PELTOR™ TEP-200. Łączą one w sobie konwencjonalną ochronę słuchu, połączoną z funkcją regulowanego tłumienia, a także umożliwiają bezprzewodowy odbiór komunikatów radiowych za pomocą indukcyjnej pętli nakarkowej. Zostały zaprojektowane do trudnych i wymagających środowisk pracy, a jednoprzyciskowy interfejs użytkownika jest intuicyjny w obsłudze.

Nowe wkładki przeciwhałasowe o regulowanym tłumieniu 3M™ PELTOR™, LEP-200 oraz 3M™ PELTOR™ TEP-200 rozszerzają asortyment dousznych rozwiązań komunikacyjnych firmy 3M. – Nasz zespół świetnie się spisał, opracowując innowacyjne rozwiązanie, które pomaga zwiększyć świadomość sytuacyjną i usprawnić komunikację w trudnych środowiskach – wyjaśnia Daniel Vickman, Global Product Manager – Rozwiązania Komunikacyjne 3M™ PELTOR™, Dział Bezpieczeństwa Pracy 3M™. By uzyskać informacje o pełnej gamie Rozwiązań Komunikacyjnych 3M, należy odwiedzić stronę www.3m.com/PELTOR.

3M wykorzystuje wszystkie nowe pomysły, przekształcając je w tysiące oryginalnych produktów. Funkcjonująca w jej strukturach kultura kreatywnej współpracy inspiruje powstawanie nowoczesnych technologii, które poprawiają jakość życia. 3M jest firmą, która prowadzi nieustające badania i ciągle wdraża innowacje. Odnotowując 30 mld sprzedaży, zatrudnia ok. 88 tys. osób na całym świecie i prowadzi działania w ponad 70 krajach. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.3M.com lub obserwując @3MNews na Twitterze.

Fot. 3M

 

Artykuły powiązane

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2018