Menu
Pokój hotelowy Zamek Gniew

Hotel Zamek Gniew – nowe inwestycje

Hotel Zamek Gniew to czterogwiazdkowy zespół zamkowy mieszczący się w miejscowości Gniew w województwie pomorskim – usytuowany na malowniczym wzgórzu nad Wisłą. W hotelu od ponad 25 lat organizowane są wydarzenia kulturalne nawiązujące do tradycji (pokazy rycerskie, biesiady) oraz profesjonalne konferencje biznesowe. Teren obiektu jest również doskonałym miejscem do realizacji imprez outdoorowych, natomiast zadaszony przestronny dziedziniec umożliwia zorganizowanie większych eventów.

Powiększenie bazy noclegowej

Na przełomie 2017 i 2018 roku, w odpowiedzi na rosnące oczekiwania sektora MICE (ang. Meetings, Incentives, Conferences and Exhibitons Industry), czyli turystyki biznesowej, rozpoczęto na terenie zamkowego wzgórza kolejną inwestycję. W kwietniu br. baza noclegowa zamku powiększyła się o kolejnych 17 apartamentów, do dyspozycji gości oddane zostały również: klub „Karczma Zamkowa” oraz kręgielnia. Każdy z nowych apartamentów stanowi eklektyczne połączenie średniowiecznego klimatu z nowoczesnym komfortowym designem.

Kolejne etapy inwestycji

Aktualnie w przygotowaniu jest również dodatkowa powierzchnia konferencyjno-bankietowa – nowoczesny namiot o powierzchni 300 m2. W planach jest również stworzenie kameralnej restauracji, gdzie za stworzenie popisowych, autorskich dań odpowiedzialny będzie szef kuchni Mariusz Gachewicz. Następnym etapem inwestycji jest uruchomienie pod koniec wakacji rekreacyjnego kompleksu, w obrębie którego znajdą się gabinety odnowy biologicznej oraz basen. Dla najmłodszych gości hotelowych przygotowana zostanie z kolei sala zabaw (120 m2), idealna do zaplanowania urodzin czy rodzinnych przyjęć z elementami animacji.

Zamek Gniew - oferta noclegowa

Zapraszamy serdecznie do zaplanowania wypoczynku w tym unikatowym obiekcie.

________________

Fot. Hotel Zamek Gniew

Artykuły powiązane

Udostępnij

  • Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2018