Menu

Certina wspiera ratowanie morskich żółwi

Sea Turtle Conservancy (STC) to zlokalizowana na Florydzie organizacja od 1959 roku zajmująca się ochroną żółwi morskich i ich siedlisk. W 2017 roku Certina została partnerem tej organizacji.

Szwajcarski producent zegarków wprowadził na rynek specjalny, ekskluzywny model, wyrażający zaangażowanie w działalność STC. Specjalna edycja DS Action Diver Sea Turtle Conservancy w wyjątkowym zegarku do nurkowania łączy doświadczenia ekspertów marki Certina z troską o problematykę zrównoważonego rozwoju, którą zajmuje się ta organizacja.

Zegarek ten doskonale sprawdza się zarówno w wodzie, jak i na lądzie – dodatkowo spełnia wszystkie wymagania normy ISO 6425 dla zegarków nurkowych. Automatyczny kaliber Powermatic 80 z 80-godzinną rezerwą chodu zamknięto w wykonanej ze stali szlachetnej kopercie o średnicy 43 mm, o satynowym wykończeniu, ze składanym zapięciem z dwoma przyciskami i nurkowym przedłużeniem.

Obracający się w jednym kierunku pierścień lunety, solidna substancja Super-LumiNova®, zakręcana koronka i zakręcany dekiel uzupełniają niezwykle wytrzymały system DS Concept i zapewniają wodoszczelność do 300 metrów. Niebieski sekundnik i niebieski napis „Diver’s Watch 300 m” to nawiązanie do barwy organizacji Sea Turtle Conservancy, a umieszczony na odwrocie koperty charakterystyczny symbol żółwia to logo tej organizacji.

Certina DS Action Diver Sea Turtle Conservancy

 

Artykuły powiązane

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2018