Menu
Karaiby

Atlas Tours – Statkiem w piękny rejs

Szukasz ciekawego pomysłu na spędzenie urlopu? Z jednej strony marzy ci błogie lenistwo w luksusowym hotelu, z drugiej pragniesz zwiedzić najdalsze zakątki świata. Zamiast rezygnować z jednej z przyjemności, połącz je – wybierz się na wakacje w rejs statkiem wycieczkowym.

Rejsy wycieczkowe to wspaniała forma wypoczynku, współczesne statki niczym się nie różnią w standardzie od najlepszych 5-gwiazdkowych tradycyjnych hoteli. „Pływające kurorty”, bo tak można nazwać największe statki pasażerskie, mają do zaoferowania cały szereg atrakcji. Najwięksi armatorzy co roku prześcigają się w wodowaniu coraz większych jednostek pływających – obecnie tytuł największego statku pasażerskiego dzierży Harmony of the Seas, należący do amerykańskiej linii Royal Caribbean. To ponad 300-metrowe cudo może zabrać na pokład sześć tysięcy pasażerów. Mogą oni korzystać z licznych restauracji, basenów ze zjeżdżalniami, barów obsługiwanych przez roboty, a nawet ze sztucznego lodowisko. Hegemonia Harmony of Seas nie potrwa jednak długo – w planach są już konstrukcje, które prześcigną pod względem wielkości dotychczasowego lidera.

Statek – transport i hotel w jednym

Zwiedzanie odległych zakątków świata podczas rejsów to najwygodniejsza forma wypoczynku. Wycieczkowiec zapewnia podczas podróży jednocześnie nocleg, wyżywienie, transport, a także rozrywkę. Rejsy zaplanowane są w taki sposób, aby najdłuższa część podróży odbywała się nocami, w ciągu dnia można zwiedzać znajdujące się na trasie miejsca. W czasie podróży goście mają do dyspozycji restauracje, baseny, bary i kawiarnie, miejsca zabaw dla dzieci, siłownię, spa, boiska wielofunkcyjne, a nawet teatr. Uczestnicy rejsu nie muszą za każdym razem pakować swoich rzeczy i spędzać kolejnych godzin w autokarze, nim dojadą do upragnionego celu podróży, dzięki czemu mogą w pełni korzystać z każdej godziny swojego urlopu.

Karaiby

Atlas Tours – polski lider wypoczynku na morzu

Atlas Tours specjalizuje się w organizowaniu wypoczynku na największych statkach wycieczkowych świata. Na stronie firmy – www.namorzu.pl – znaleźć można szeroki wybór rejsów najważniejszych światowych armatorów. W tym segmencie Atlas Tours zdecydowanie dominuje na rynku polskim. Jego flagowym produktem, realizowanym z powodzeniem od wielu lat – są rejsy, w których zapewniona jest opieka polskiego pilota. Występuje on na statku w roli rezydenta – tłumaczy gazetki pokładowe, menu, służy też pomocą w nagłych sytuacjach. Podczas rejsów wycieczkowych z polskim pilotem organizowane są wycieczki fakultatywne z polskojęzycznymi przewodnikami, które pozwalają zobaczyć najciekawsze zabytki i atrakcje odwiedzanych portów.

Rejsy egzotyczne – jakie kierunki?

Letni sezon urlopowy dobiega końca. Dla miłośników zimowych wojaży w cieplejsze rejony globu jest to sygnał, aby zacząć planować kolejny wyjazd. Jaki kierunek wybrać? – Rejsowym kierunkiem numer 1 w sezonie zimowym są z całą pewnością Karaiby. W trakcie tygodniowej wyprawy tego typu można zwiedzić kilka wysp Morza Karaibskiego, takich jak Dominikana, Barbados czy Martynika. Dla naszych klientów przygotowaliśmy kilka propozycji w ten region świata – mówi Jakub Bednorz z Atlas Tours. – Ponadto w naszej ofercie znaleźć można rejsy m.in. na Antarktydę, po Malediwach, wzdłuż wybrzeży wysp japońskich, a nawet trwającą ponad trzy miesiące podróż dookoła świata – dodaje. To jednak nie wszystko. Aby zapoznać się z pełną ofertą rejsów wycieczkowych, trzeba wejść na stronę www.namorzu.pl.

Fot. Atlas Tours

Artykuły powiązane

Udostępnij

  • Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2018