Menu
Akademia Kobiet

III edycja Akademii Kobiet – 23–24 czerwca

2324 czerwca w Hotelu Brant w Majdanie pod Warszawą odbędzie się kolejna już – III edycja Akademii Kobiet. Akademia to dwudniowe wydarzenie, podczas którego przygotowano dla Pań wykłady eksperckie z zakresu stylu życia (dla kobiet poszukujących inspiracji i życiowej motywacji) i biznesu (dla tych osób, dla których istotna jest wiedza biznesowa i nowe kontakty).

Kobiety sukcesu, które dzięki swojemu doświadczeniu zyskały olbrzymią wiedzę, zdają sobie sprawę z tego, jak wygląda dążenie do wymarzonego celu i jak trudne jest niejednokrotnie jego osiągnięcie. Mają świadomość własnej kobiecej siły i chęć pomagania innym oraz dzielenia się tajnikami swojego życia i kariery. Właśnie takie postaci mogą stanowić przykład dla kolejnych pań, pragnących pokierować aktywnie swoją ścieżką. Akademia Kobiet to miejsce spotkania ekspertek z uczestniczkami, których marzeniem jest osiągnięcie własnego celu czy też kompletna zmiana drogi życiowej. Warto jednak podkreślić, że wśród prelegentów tegorocznej edycji znajdą się również mężczyźni, którzy pragną wspierać rozwój kobiet.

Inspiracja i motywowanie do działania

Akademia Kobiet powstała z myślą o wspieraniu uczestniczek w odkrywaniu własnego potencjału oraz o ich aktywizacji – inspirowaniu ich do działania i realizowania się na wielu płaszczyznach oraz do podejmowania wyzwań. Jest to przestrzeń, gdzie niezależnie od wykonywanego zawodu, wieku czy miejsca zamieszkania panie mogą spotkać się i wspierać w realizacji swoich marzeń.

Pomysłodawczynią Akademii Kobiet i właścicielką tej marki jest Monika Lichota, która budując swoją ścieżkę zawodową, uczestniczyła w różnego rodzaju konferencjach, warsztatach i szkoleniach, dzięki którym zdobywała cenną wiedzę, niezbędną w dalszym realizowaniu siebie na tym polu. Stworzyła wydarzenie z myślą o kobietach i z potrzeby serca – oraz chęci dzielenia się własnymi pomysłami i doświadczeniami. Pierwszym przedsięwzięciem była Bałtowska Akademia Kobiet – wydarzenie o niewielkim, lokalnym zasięgu, które wraz z rozwojem marki przekształciło się w ogólnopolską imprezę – przestrzeń wymiany opinii, rozrywki, nauki.

Prelegenci

Wśród prelegentów III edycji, którą poprowadzi Olivier Janiak, znajdą się postaci znane z mediów i ze świata biznesu – m.in. Katarzyna Cichopek, Karolina Malinowska, Artur Sójka, Joanna Salwa, Hanna Bakuła, Jakub Wesołowski, Dominika Nawrocka, Natalia Kościuk, Zuzanna Podkowicz. Plan spotkań i wykładów został ułożony tak, aby tematyka biznesowa przeplatała się z tą dotyczącą płaszczyzny prywatnej. Wydarzenie będzie okazją do nauki, czerpania inspiracji, a także nawiązania cennych kontaktów. Wszystkie uczestniczki otrzymają certyfikaty potwierdzające ukończenie Akademii.

Magazyn VIP jest patronem medialnym tego wydarzenia. Zapraszamy serdecznie!

Pozostali patroni medialni: Twój Styl, Dziennik Gazeta Prawna, Pani, Well, Show Olivia, e!stilo, Offset, Business Woman & Life, Kobiecasprawa.pl, Ladybusiness.pl, Tyibiznes.com.pl, Coachingwspodnicy.pl, Madame, Inspirantka.pl, Klub Integracji, Chillizet Europejskiej, przedsiębiorcy@eu, Obcasy.pl, Damosfera.com

Strona internetowa wydarzenia: www.akademiakobiet.pl 

 

 

_________
Tekst: Paulina Mróz
Fot. własność organizatora

Udostępnij

Jedna odpowiedź do “III edycja Akademii Kobiet – 23–24 czerwca”

  1. janas napisał(a):

    Panie Tomaszu, bardzo dziękuję za uwagę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2018