Menu
 • Menu
  Sheraton Warsaw

  Zmiany w Hotelu Sheraton Warsaw

  Rok 2018 będzie dla Hotelu Sheraton Warsaw rokiem szczególnym. Nowy Dyrektor Generalny oraz otwarte świeżo po renowacji pokoje i apartamenty rozpoczynają nowy rozdział w ponad 20-letniej historii Sheraton Warsaw.

  Hotel, usytuowany na rogu Placu Trzech Krzyży, z widokiem na Park Łazienkowski, uznawany jest za miejsce spotkań elit towarzyskich, głów państwa oraz liderów biznesu. Od momentu otwarcia, do dnia dzisiejszego, pozostaje jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc, zarówno dla osób podróżujących w celach biznesowych jak i wypoczynkowych.

  Nowy rok, nowe wyzwania

  Sheraton Warsaw

  Fadlallah Zayat – Dyrektor Generalny hotelu Sheraton Warsaw

  Od 1 lutego 2018 na czele hotelu Sheraton Warsaw stanął Fadlallah Zayat. Nowy Dyrektor Generalny to doświadczony hotelarz, związany z branżą od kilkudziesięciu lat. Większość swojej kariery zawodowej spędził w hotelach sieci Marriott, do której należy Sheraton, więc ma doskonałe rozeznanie zarówno w mikro- jak i makrośrodowisku biznesowym.

  Poprzednio Fadlallah Zayat zajmował stanowisko Dyrektora Generalnego w pięciogwiazdkowym JW Marriott Grand Hotel w Bukareszcie, jednym z najbardziej luksusowych hoteli w portfolio Marriott International w Rumunii.

  Cieszę się, że dołączyłem do zespołu profesjonalistów hotelu Sheraton Warsaw. W Marriott International dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić gościom najwyższe standardy oraz sprawić, że ich pobyt będzie niezapomnianym doświadczeniem. W nowym roku otworzyliśmy dla gości pokoje i apartamenty, które przeszły dogłębną renowację. Nasza prestiżowa oferta z pewnością pozwoli zrepozycjonować hotel Sheraton Warsaw, sprawiając, że stanie się on destynacją idealną, zarówno dla gości biznesowych, jak i indywidualnych. W tej chwil mogę śmiało przyznać, że ikonie został przywrócony blask – skomentował Fadlallah Zayat, nowy Dyrektor Generalny.

  Pasja do hotelarstwa

  Kariera zawodowa nowego Dyrektora Generalnego jest niesamowicie ciekawa – łączy możliwość odwiedzania wielu ciekawych miejsc na całym świecie, poznawania ludzi oraz zdobywania wszechstronnego doświadczenia zawodowego.

  Fadlallah Zayat, obejmując kierownictwo hotelu Sheraton Warsaw, rozpoczął zarządzanie marką, która należy do jednego z 30 brandów, znajdujących się w portfolio Marriott International. Z tą, największą na świecie siecią hotelarską jest związany od ponad 24 lat. W 1994 roku rozpoczynał karierę w dziale finansowym w JW Marriott w Dubaju, a następnie rozszerzył swoje działania na inne kraje.

  VI Gala Magazynu VIP w hotelu Sheraton Warsaw

  Od pięciu lat hotel Sheraton Warsaw dba również o gości wydawnictwa MaxMedia na dorocznej Gali Magazynu VIP. Tegoroczna, szósta już edycja spotkania ludzi sztuki i biznesu odbędzie się 28 września w reprezentacyjnych salach warszawskiego hotelu.

   

  Udostępnij

 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *