Menu
 • Menu
  Patio

  Wstąp do Patio po dom marzeń

  „Życie jest podróżą, która prowadzi do domu” – to słowa H. Melville’a i motto firmy deweloperskiej Patio, która zajmuje się budową domów i obrotem nieruchomościami. W tej dziedzinie już odniosła sukces, ale wiele szczytów jeszcze przed nią.

  Kupno mieszkania to dla większości osób poważny krok i początek nowego etapu życia, a miejsce, które wkrótce będą nazywać domem, musi zostać starannie wybrane i przemyślane. Patio pomaga realizować te plany, dokładając starań, aby nowy dom, poza swoją funkcjonalnością, stanowił również realizację marzeń nabywców.

  Firma deweloperska Patio powstała w 2012 r. dzięki połączeniu dwóch niezależnych, doświadczonych podmiotów. Fuzja ta zapoczątkowała zupełnie nową jakość oraz ofertę, której główny akcent aktywności inwestorskiej stanowi budownictwo jednorodzinne. Budowa nowoczesnych, kameralnych domów z tego segmentu to dziedzina, w której specjalizuje się Patio. W swoim portfolio posiada już sześć pomyślnie zrealizowanych inwestycji mieszkaniowych, powstałych przy współpracy z najlepszymi architektami w Polsce.

  Patio

  Trafna lokalizacja inwestycji, odpowiednie podejście do ekologii oraz dbałość o najwyższą efektywność cieplną i energetyczną obiektów mieszkalnych sprawiły, że firma zyskała uznanie oraz grono zadowolonych klientów. Jej działania doceniła Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców, która w ramach corocznego Ogólnopolskiego Plebiscytu Orły Polskiej Przedsiębiorczości przyznała jej nagrodę oraz tytuł „Firmy Roku 2017” w kategorii usługi deweloperskie.

  Podwarszawska Villa Park to siódma inwestycja Patio, która stanowi urzeczywistnienie wizji kameralnego osiedla, zlokalizowanego w bezpośrednim otoczeniu natury. Proponowane przez spółkę apartamenty z założenia mają łączyć w sobie przestronność i wygodę domu jednorodzinnego z funkcjonalnością nowoczesnego, miejskiego mieszkania. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań każdy z nich został zaprojektowany tak, aby koszty eksploatacji zostały zredukowane do minimum. Kompleks ten powstaje 20 min. drogi od serca Warszawy, w pięknej, malowniczej Lesznowoli, gdzie bliskość lasu gwarantuje codzienny kontakt z naturą, a przemyślana lokalizacja szybkie i sprawne połączenie z centrum miasta.

  Patio

  Kolejną inwestycją spółki Patio, na którą warto zwrócić uwagę, jest osiedle Willa Mirabelka II, stanowiące kontynuację udanego przedsięwzięcia Willa Mirabelka. W podwarszawskiej Lesznowoli powstanie 28 domów o powierzchni od 112 do 126 mkw. na działkach wielkości 200–400 mkw. Osiedle realizowane jest w technologii tradycyjnej z zastosowaniem najwyższej jakości materiałów, które gwarantują niskie koszty eksploatacji nieruchomości. Kompleks charakteryzuje nowoczesna architektura domów o zwartej bryle, która daje wiele możliwości ciekawych aranżacji.

  Fot. archiwum firmy Patio

  Udostępnij

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *