Menu
 • Menu

  O magazynie VIP

  Magazyn VIP to ekskluzywne wydawnictwo, docierające co kwartał do opiniotwórczych kręgów polityki, kultury, biznesu oraz nauki. Naszymi czytelnikami są menadżerowie, kadra zarządzająca przedsiębiorstwami, przedstawiciele instytucji i izb gospodarczych, ministerstw, ambasad i instytucji pozarządowych.

  Stałe działy magazynu to: biznes, kultura, moda, turystyka, motoryzacja, sport oraz przegląd wydarzeń. Publikujemy wywiady z autorytetami świata polityki, nauki i sztuki. Prezentujemy kraje europejskie, turystyczne, uzdrowiskowe i gospodarcze regiony Polski. Opisujemy ekskluzywne restauracje i kluby, profesjonalne zakłady, salony i gabinety lecznicze, a także stylowe meble, biżuterię, porcelanę i nowinki techniczne.

  Współpracujemy z Fundacją Godła Promocyjnego Teraz Polska. Sprawujemy również patronaty prasowe wielu nagród gospodarczych. Jesteśmy członkiem Izby Wydawców Prasy.

  „Magazyn VIP dystrybuowany jest poprzez sieci kolporterskie RUCH i KOLPORTER oraz EMPIK, a także do Kancelarii Sejmu i Senatu, ambasad i wreszcie na wybranych targach i imprezach branżowych, co pozwala zacieśniać współpracę z firmami i przyczyniać się do promocji polskiego biznesu.

  Częstotliwość wydań: kwartalnik + wydania specjalne

  Liczba stron: 96–136 + 4 okładki

  Nakład – 15 000 egzemplarzy