Menu
 • Menu
  Międzynarodowy Dzień Jogi

  Międzynarodowy Dzień Jogi 2017

  Zapraszamy na tegoroczny Dzień Jogi pod hasłem „Joga – less stress” – będziemy świętować w niedzielę 25 czerwca 2017 roku w Warszawie na całodniowym pikniku rodzinnym na Polu Mokotowskim w godz. 10-18 oraz w całej Polsce.

  Jesteśmy  jednym z 200 krajów zaangażowanych w to wyjątkowe święto, ustanowione przez ONZ. Jak co roku Ambasadorki Jogi: Edyta Herbuś, Małgorzata Pieczyńska, Paulina Holtz, Agnieszka Cegielska i Natalia Przybysz oraz Ambasador Indii Ajay Bisaria patronujący całemu wydarzeniu, będą obecni na wydarzeniu, by wspólnie ćwiczyć jogę.

  Każdy z uczestników będzie mógł znaleźć coś dla siebie: poćwiczyć, wziąć udział w panelach dyskusyjnych na temat jogi, diety, zdrowego stylu życia, medycyny tradycyjnej i holistycznej. Nie zabraknie widowiskowych pokazów AcroYogi i asan wykonywanych wg różnych stylów jogi, pokazów tańca indyjskiego, koncertów m.in. Ragaboy LIVE Act i gongów.

  Liczne spotkania z autorami książek i czasopism o zdrowym stylu życia m.in. z Kasią Bem, Iną Rybarczyk. Dużym zainteresowaniem co roku cieszą się warsztaty i pokazy kulinarne m.in. Karoliny i Maćka Szaciłło oraz stoiska wystawców serwujących indyjskie, wegetariańskie i wegańskie przysmaki. Będzie również wiele atrakcji dla dzieci, jak również mobilny gabinet weterynaryjny, więc można zabrać również pupila.

  Bądź tam z nami! Zabierz znajomych, rodzinę i pupila. Odstresujesz się i bardzo mile spędzisz czas.

   

  Szczegółowe informacje na www.dzien-jogi.pl oraz facebook.com/DzienJogi i Bosonamacie.pl

  Organizatorami Dnia Jogi w Polsce są: Porozumienie Szkół Jogi (PSJ), Indyjsko-Polska Izba Gospodarcza (IPCCI) oraz Fundacja Art of Living Polska (AOL).

   

  Udostępnij

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *