Menu
 • Menu

  Męskie stopy pod ochroną ManFoot

  Zadbane męskie stopy przestają być luksusem dla wybranych. Od kilku miesięcy każdy Polak może nabyć profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji stóp z linii ManFoot. Są one dostępne w drogeriach Hebe, Natura i Rossmann, a wkrótce będzie można je też nabyć na rynkach zagranicznych.

  Z naszych badań wynika, że wielu mężczyzn korzysta ukradkiem z kosmetyków swoich partnerek. Mamy nadzieję, że teraz już znacznie odważniej będą sięgać po produkty stworzone specjalnie dla nich – mówi Krzysztof Kaleta, współwłaściciel She Cosmetic Lab, producenta linii ManFoot.

  Linia ManFoot składa się z: dezodorantu do obuwia i stóp (jego głównym składnikiem jest srebro koloidalne), antyperspirantu, kremu antyperspirującego i nawilżającego oraz złuszczającej skarpetki.

  Większość z nich ułatwia rozwiązywanie kłopotliwego problemu, który jest wśród mężczyzn powszechny, czyli nadmiernej potliwości i nieprzyjemnego zapachu stóp – dodaje Krzysztof Kaleta. Warto więc już dziś sięgnąć po „broń” w walce z tymi niedogodnościami.

  Więcej informacji na: www.manfoot.pl

  Fot. She Cosmetic Lab

  Udostępnij

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *