Menu
 • Menu
  Grupa Kapitałowa Hollywood

  Grupa Kapitałowa Hollywood – pionier innowacyjnych usług pralniczych

  Jakość, higiena, bezpieczeństwo oraz wygoda usług pralniczych i rentalowych to cechy, które charakteryzują naszą działalność. Dbamy o to, aby każdego dnia były w 100 proc. aktualne, ku satysfakcji naszych klientów, bo tylko dzięki niej my również będziemy zadowoleni, a to pozwoli odnosić obopólne sukcesy.

   

  Jako Grupa Kapitałowa Hollywood istniejemy na rynku od kilkunastu lat. Dostarczamy klientom najwyższej jakości usługi w branży pralniczej. Posiadamy osiem zakładów na terenie całej Polski, a także jeden zakład na terenie Niemiec. W wyniku dynamicznego rozwoju działań w 2016 r. do użytku oddaliśmy nowy zakład pralniczy w Sierpcu o powierzchni powyżej 4 tys. mkw. Jest on zaliczany do największych i najnowocześniejszych tego typu budynków w Polsce – jego wydajność to 830 tys. sztuk odzieży na miesiąc. Bardzo dobra lokalizacja naszych pralni umożliwia obsługę klientów sieciowych, ich filii oraz oddziałów na terenie całego kraju.

  Grupa Kapitałowa Hollywood

  Postaw na nas

  Charakteryzujemy się wieloletnim doświadczeniem we wdrażaniu nowoczesnych technologii, które wspomagają realizację kompleksowych usług pralniczych. Dążymy do tego, aby istnieć na rynku polskim jako ich profesjonalny i ceniony dostawca. Świadczymy również usługę najmu tekstyliów szpitalnych. Skupiamy się na spełnianiu indywidualnych oczekiwań naszych klientów, na elastycznym budowaniu trwałych relacji biznesowych, a jednocześnie na efektywnych rozwiązaniach ekonomicznych.

  Wszelkie realizowane przez nas działania zmierzają do tego, aby zakłady pralnicze spod szyldu Grupy Kapitałowej Hollwood były najchętniej wybierane przez klientów ze względu na jakość, zachowanie najwyższych standardów norm higieny oraz bezpieczeństwa. Nasza strategia koncentruje się w głównej mierze na konsolidacji rynku, co powoduje powiększanie Grupy o nowe spółki zależne, zwiększając tym samym dostępność naszych usług dla ich odbiorców. Chcemy dotrzeć z naszą ofertą we wszystkie regiony Polski, a nawet przekroczyć jej granice.

  Konsekwentnie realizowaną przez nas wizją jest umocnienie pozycji wiodącego dostawcy kompleksowych usług pralniczych i najmu tekstyliów na rynku polskim. Jesteśmy prekursorem i pionierem, który wdraża najnowsze rozwiązania technologiczne, wyznaczając kierunki rozwoju dla całej branży. Biorąc to wszystko pod uwagę, priorytetem naszej działalności są usługi pralnicze całego asortymentu bielizny szpitalnej, prania chemicznego, w zakresie dezynfekcji, a także dzierżawa i wypożyczanie, czyli najem bielizny szpitalnej i odzieży dla personelu szpitalnego wraz z zapewnieniem pełnego serwisu oraz usług transportu do klienta.

   

  Stawiamy na jakość, to nasz główny cel

  Kilkunastoletnie doświadczenie w branży usług pralniczych zdecydowanie wyróżnia nas na rynku. Nieustannie i konsekwentnie dbamy o rozwój działalności, stosując coraz lepsze i nowsze technologie, zapewniając nowoczesne wyposażenie naszych pralni. Wymienione działania oraz szereg innych czynności i zabiegów powodują, iż systematycznie zwiększa się efektywność naszych zakładów, a jakość świadczonych usług pozostaje na najwyższym poziomie.

  To, co zasługuje na szczególne podkreślenie i co wyróżnia funkcjonowanie naszych pralni, to zastosowanie pełnej bariery higienicznej na ich terenie wraz z użyciem trójstopniowej śluzy szatniowej. Dzięki takiemu zastosowaniu każdy zakład podzielony jest na strefę czystą i brudną, co eliminuje kontakt asortymentu odzieży czystej z brudną. Nasze zakłady zdecydowanie wyróżnia niepodważalny fakt, iż odzież oraz tekstylia szpitalne prane są w osobnych cyklach pralniczym i nigdy nie są łączone z asortymentem innego klienta. Standard ten zapewnia zachowanie najwyższego poziomu higieny i bezpieczeństwa.

  W naszych pralniach znajdują się jedne z najnowocześniejszych urządzeń pralniczych w Polsce, które zaopatrzone są w automatyczne systemy, dozujące wysokiej jakości środki piorące i dezynfekujące, oraz urządzenia kontrolujące parametry procesu prania i dezynfekcji.

  Nowoczesność i innowacyjność naszymi atutami

  Kolejnym bardzo istotnym atutem, który wpływa na jakość świadczonych przez nas usług, a przede wszystkim daje wsparcie oraz istotne narzędzie dla naszych klientów, jest zastosowanie nowoczesnej technologii RFID. Jesteśmy jej pierwszym użytkownikiem na rynku polskim w branży pralniczej.

  Radio-Frequency Identification, inaczej RFiD, to system, który znakuje tekstylia klientów dzięki użyciu specjalnych chipów RFID, co w konsekwencji umożliwia bezdotykową identyfikację i serwis pranego asortymentu. Zaletą zastosowania tego typu rozwiązań są oszczędności czasowe, uzyskiwane w mozolnym procesie liczenia odzieży i pościeli naszych klientów. To jednocześnie mniejsza ilość wymaganych etatów do zarządzania asortymentem, co wpływa na obniżenie kosztów klienta. Wyspecjalizowana infrastruktura IT umożliwia systemowi odczytywanie takich wartości, jak: identyfikacja personalna użytkownika, ilość użytkowanej odzieży, a także zapis historii prania każdej sztuki asortymentu. Tagi, działające w technologii RFiD, posiadają wytrzymałość na min. 200 cykli prania, maglowania, suszenia i prasowania oraz są zgodne z normą ISO 15693.

  Oprócz wysokiej jakości świadczonych usług pralniczych umożliwiamy naszym klientom korzystanie z nowoczesnych produktów, które podnoszą ich jakość. Jednym z takich urządzeń są automaty vendingowe, które w łatwy i przystępny sposób wydają asortyment pracownikom naszych klientów. System zastosowany w szafach vendingowych stanowi kompleksowe narzędzie zarządzające obrotem odzieży. Zestaw składa się z jednego automatu, wydającego asortyment czysty, i jednego automatu zrzutowego na odzież brudną. Urządzenia działają nieprzerwalnie całą dobę, a więc korzystanie z nich jest również całodobowe. Ponadto automaty vendingowe posiadają system raportowania i statystyk oraz funkcję powiadamiania o wystąpieniu minimalnego stanu wyposażenia każdego asortymentu. Zastosowanie i wykorzystanie w szpitalach automatów vendingowych rozwiązuje problemy związane z zarządzaniem odzieżą i asortymentem szpitalnym. W celu korzystania z automatów każda sztuka asortymentu musi być oznakowana działającym w technologii RFID chipem (tagiem).

  Drugim unikatowym produktem, stosującym innowacyjny system czyszczący z zastosowaniem ozonu, jest komora ozonowa. Wykorzystywany ozon to gaz i dzięki temu jest on w stanie przeniknąć w najdrobniejsze szczeliny tekstyliów, skutecznie czyszcząc je i dezynfekując. Komora ozonowa ma zastosowanie wszędzie tam, gdzie ze względu na wrażliwość materiałów nie mogą mieć zastosowania tradycyjne środki piorące, dezynfekujące czy eliminujące bakterie, jak również w przypadku braku możliwości zastosowania mycia i czyszczenia metodą tradycyjną z użyciem wody i środków piorących. Komora ozonowa skutecznie neutralizuje odór spalenizny, pleśni i innych nieprzyjemnych zapachów. Innowacyjny system czyszczący z wykorzystaniem ozonu został opracowany w Finlandii w 2008 r. Spełnia on też wszystkie wymogi Unii Europejskiej.

  Grupa Kapitałowa Hollywood

  Z myślą o kliencie

  Chcąc spełniać oczekiwania klientów oraz gwarantując profesjonalizm naszych działań, gwarantujemy najwyższą jakość dwóch priorytetowych usług – prania i dezynfekcji. To wyjątkowa oferta na rynku. To również priorytetowe oczekiwanie naszych kontrahentów, a my jako nieliczni na rynku jesteśmy w stanie je spełnić. Dzięki temu zapewniamy naszym klientom komfort i bezpieczeństwo, co idealnie buduje trwałe relacje. Starannie dbamy o to, aby nasi klienci, podejmując współpracę z nami, byli usatysfakcjonowani poprzez poszukiwanie wciąż nowych, coraz lepszych dla nich rozwiązań.

  Chcąc być blisko naszych klientów, poznawać ich potrzeby i oczekiwania, systematycznie uczestniczymy w ważnych wydarzeniach branży medycznej. W dniach 20–23 kwietnia 2017 r. w Hotelu „Gołębiewski” w Wiśle uczestniczyliśmy w jednym z największych wydarzeń w Polsce, poświęconych problemom epidemiologii zakażeń szpitalnych. Mowa o Konferencji Naukowo-Szkoleniowej, która zgromadziła setki osób. Przyjechały one zapoznać się m.in. z prewencją oraz sposobami kontroli zakażeń szpitalnych. Jako jeden ze sponsorów wspierających to wydarzenie mieliśmy możliwość przedstawienia swoich usług oraz produktów przybyłym na nią uczestnikom. Oprócz usług pralniczych, które są filarem naszej działalności i wyróżniają się najwyższą jakością, przedstawiliśmy również nasze priorytetowe produkty typu automaty vendingowe oraz komory ozonowe. Cieszyły się one bardzo dużym zainteresowaniem gości, którzy licznie odwiedzili nasze stoisko. Obecni przy nim specjaliści zapoznawali uczestników z zasadami użytkowania i zastosowania prezentowanych urządzeń. Jubileuszowa XX Konferencja Naukowo-Szkoleniowa była dobrym miejscem do wymiany doświadczeń, nawiązania nowych kontaktów oraz przedstawienia kompleksowej oferty naszej Grupy.

  Udostępnij

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *