Menu
 • Menu
  Gala VIP

  Gala VIP-a coraz bliżej

  Już niebawem, 27 października, na kolejnej Gali VIP-a spotkamy się z osobowościami, które odbiorą statuetki przyznane przez redakcję „Magazynu VIP” jako wyraz uznania dla ich sukcesów, niezależnie od wykonywanej pracy. Nagrodzimy przedsiębiorców, menedżerów ochrony zdrowia, samorządowców, znanych i lubianych przedstawicieli życia publicznego – wszystkich, którzy na co dzień starają się robić to, co potrafią, jak najlepiej.

  Przy okazji 5., jubileuszowej gali w hotelu Sheraton jak co roku nie zabraknie atrakcji dla gości. Zadbamy o ciekawą oprawę artystyczną wieczoru, poczęstunek na wysokim poziomie oraz niezapomniane wspomnienia wszystkich uczestników gali.

  Już teraz dziękujemy naszym partnerom, którzy zechcieli wesprzeć nas w organizacji tego corocznego wydarzenia, które z każdym rokiem nabiera rozmachu. W przygotowanie wyjątkowej, 5. Gali VIP-a włączyły się firmy: Amazis.net, MV Poland, Słoneczny Zdrój. Ponadto, podobnie jak w ubiegłym roku, najnowszy model Škody dostępny na polskim rynku zaprezentuje POL-MOT AUTO.

  Gala VIP 2016

  Udostępnij

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *