Menu
 • Menu
  Fryderyk

  Fryderyk zaprasza na udane przyjęcie

  W kuchni łączymy tradycję z nowatorstwem. Każde danie ma być wyjątkowe, smaczne i zdrowe. Musi być też pięknie podane, bo najpierw „jedzą” oczy, stąd wykwintne dekoracje na talerzu – mówi Barbara Walendzik, współwłaścicielka firmy Fryderyk s.c.

   

  Dlaczego warto oddać w państwa ręce organizację wesela czy mniejszego przyjęcia okolicznościowego?

  – Jesteśmy firmą rodzinną, obecną na rynku od 2001 r. Stawiamy na rzetelność i profesjonalizm. W konkursie Perły Mazowsza zajęliśmy pierwsze miejsce w powiecie piaseczyńskim, a to zobowiązuje. Nie ukrywamy, że to dla nas wielka radość, ale i wyzwanie, bo poprzeczka poszła w górę i nie możemy pozwolić sobie na żadne fuszerki, podróbki czy zamienniki.

  W kuchni łączymy tradycję z nowatorstwem. Każde danie ma być wyjątkowe, smaczne i zdrowe, nad czym czuwa nieoceniona pani Jola. Musi być też pięknie podane, bo najpierw „jedzą” oczy, stąd wykwintne dekoracje na talerzu, które znajdują się także na zewnątrz lokalu.

  Każdy klient jest naszym upragnionym gościem, a że trening czyni mistrza, do organizacji każdej uroczystości podchodzimy niezwykle rzetelnie. W trakcie pracy wnikliwie słuchamy życzeń klienta, ale delikatnie sugerujemy własne rozwiązania. Mamy wprawę i doświadczenie, dzięki czemu wyprzedzamy jego pragnienia. Przyjęcie ślubne ma być szampańskie, spotkanie biznesowe wyjątkowe, a konsolacja uroczysta. Myślę, że właśnie dlatego nasza oferta cieszy się niesłabnącym powodzeniem.

  Fryderyk

  Jaki jest państwa przepis na udaną imprezę na miarę potrzeb gości?

  – Profesjonalizm, doświadczenie i serce. Elegancki wystrój sali, zawsze świeże kwiaty, nieskazitelne obrusy i nakrycia idą w parze z dobranym menu i jakością obsługi. Stanowimy zgrany i zgodny zespół, rozumiemy się w pół słowa. Wiemy, że nasz sukces to efekt wspólnej pracy, stąd nasza troska i poszanowanie dla wszystkich zatrudnionych. Nasi goście nieraz proszą o przepisy, komentują, pytają. Cieszą nas te słowa uznania. Zawsze staramy się, aby impreza była niepowtarzalna, z wymarzoną muzyką, tańcami czy projekcją filmową. Gdy trzeba, można podczas niej łyknąć świeżego powietrza w naszym pachnącym ogrodzie. Dbamy też o dzieci, którym proponujemy dopasowane do wieku atrakcje.

  Fryderyk

  Poza domem weselnym prowadzicie też państwo dwie kawiarnie w Piasecznie. Co gwarantuje, że spędzony w nich czas upłynie w miłej atmosferze?

  – Nasze dwie kawiarnie to wielka chluba i moje oczko w głowie. Galeria Kawiarnia Fryderyk to miejsce nastawione na koncerty, wernisaże, pokazy, które łączy artystyczną atmosferę z zadowoleniem podniebienia, bo serwujemy tam wyśmienite naleśniki i pyszne desery. Mamy stałych bywalców, którzy nas kochają, a my z radością odwdzięczamy się im zaangażowaniem, nowinkami kulinarnymi i profesjonalizmem.

   

  Drugi lokal to Kawiarnia „Sportowa” z wystrojem sportowym, obsługująca przygodnych gości, ale będąca też siedzibą ważnych inauguracji sezonu czy podsumowaniem roku sportowego. Posiadamy niezwykle sprawnie działający catering, a naszą dewizą jest szybkość i smakowy ,strzał w dziesiątkę każdego zamówienia. Jesteśmy po to, aby z nami żyło się państwu smaczniej i weselej, tak więc zapraszamy do korzystania z naszych usług.

  Rozmawiała Kornelia Jankowska

  Fot. Fryderyk s.c.

  Udostępnij

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *