Menu
 • Menu

  DS Action Lady – sportowy, kobiecy i urzekający

  Nowy zegarek CERTINA DS Action Lady zyskał uznanie jako autentyczny wyraz kobiecej siły. Chronometr kwarcowy wyróżniony certyfikatem COSC zapewnia maksymalną szwajcarską precyzję działania i wodoszczelność przy ciśnieniu do 30 bar (300 metrów). Dzięki harmonizującym z damskim nadgarstkiem stylistycznym detalom, takim jak motyw delikatnej fali na tarczy i kopercie, zegarek DS. Action Lady będzie za każdym razem przyciągać spojrzenia innych.

   

  Szwajcarski producent zegarków CERTINA wprowadził do sprzedaży bezkompromisowy zegarek dla kobiet uprawiających sporty wodne, który łączy w sobie prawdziwie sportowy charakter z najwyższą precyzją i fantastycznym stylem. Najnowsze modele tego chronometru, posiadające certyfikat COSC, są wyposażone w mechanizm wykonany w znanej, innowacyjnej technologii Precidrive™.

  W skład tego zegarka wchodzi koperta z polerowanej i szczotkowanej stali szlachetnej o średnicy 34,3 mm, zakręcany dekiel ozdobiony charakterystycznym symbolem marki, czyli wizerunkiem skorupy żółwia, a także zabezpieczona, zakręcana koronka. Powłoka Super-LumiNova®, pokrywająca wskazówki i indeksy, oraz łatwa w użyciu, obrotowa luneta jednokierunkowa sprawiają, że CERTINA DS Action Lady już od pierwszych chwil sprawdza się pod wodą znakomicie, a zastosowany w zegarku system podwójnych zabezpieczeń DS Concept (Double Security) zapewnia jego maksymalną wytrzymałość przez wiele lat aktywności sportowej.

   

  Czarna tarcza z kryształkami zawiera okienko datownika umieszczone na godzinie 6.00 i jest ozdobiona motywem fal w tle. Bransoleta, wykonana z trzech rzędów ogniw z polerowanej i szczotkowanej stali szlachetnej, wyposażona w zapięcie motylkowe oraz regulowane przedłużenie na piankę do nurkowania, umożliwia bezpieczne i wygodne zamocowanie zegarka na nadgarstku.

  Fot. Certina

  Udostępnij

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *