Menu
 • Menu

  50 wspaniałych na 20-lecie konkursu WIKTORIA

  Laureaci XX edycji ogólnopolskiego konkursu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców, nagrodzeni w 10 kategoriach podczas wielkiej jubileuszowej gali odebrali 50 statuetek.

  Jubileuszowa gala Warszawskiej Izby Przedsiębiorców, zorganizowana 21 października, licznie zgromadziła przedstawicieli biznesu, władz państwowych i samorządowych, nauki, kultury i mediów.

  – Już po raz dwudziesty mam przyjemność wręczać nagrody firmom i osobom, które budują polską gospodarkę, przyczyniają się do jej wzrostu, budują wizerunek Polski na arenie międzynarodowej. Jubileuszowa edycja konkursu to wielkie święto polskiej przedsiębiorczości. Konkurs od dwóch dekad cieszy się ogromnym zainteresowaniem i z roku na rok rośnie jego poziom, co świadczy o coraz lepszej kondycji polskiej gospodarki. Tegoroczna edycja konkursu była wyjątkowa, było do niego nominowanych ponad 500 firm – mówił z dumą Waldemar Piórek, prezes Warszawskiej Izby Przedsiębiorców, a zarazem pomysłodawca i organizator konkursu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców.

   

   

  Oprócz statuetek przyznawanych od lat tym razem wręczono też specjalne nagrody z okazji 20-lecia konkursu. Wyróżniono osobowość XX-lecia konkursu, osobowość samorządową, osobowość roku, Euro Firmę Roku, Fotel Lidera, Najlepszą firmę XX-lecia konkursu, Mecenasa sztuki – ambasadora kultury polskiej, najlepsze biuro podróży dla biznesu, inwestycję budowlaną roku i ośrodek rekreacyjno-wypoczynkowy roku.

   

   

  Statuetki Wiktorii świadczą o doskonałej kondycji firm, które wpływają na rozwój polskiej gospodarki. Zgodnie z założeniami konkursu, który ma wspierać przedsiębiorczość i upowszechniać etykę w biznesie, kapituła nagradza osoby i podmioty gospodarcze, które w szczególny sposób przyczyniają się do popularyzacji dobrych praktyk i mogą być stawiane za wzór rzetelnego prowadzenia działalności gospodarczej.

  – Etyka biznesu jest wartością ponadczasową. Zdobycie nagrody WIKTORIA jest dla przedsiębiorstwa prestiżowym wyróżnieniem potwierdzającym etyczną stronę firmy, której zależy na długofalowym budowaniu reputacji, zaufania i wiarygodności, rozwijaniu jakości, inwestowaniu w kapitał ludzki – podkreślał Waldemar Piórek.

  Fot. materiały prasowe

  Udostępnij

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *